Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
1225 Budapest, Bartók Béla út 6.; OM: 035193

Friss hírek, közlemények

 

 

Torhány Zsófia 2.a oszt. tanuló a Passé tánccsoporttal aranyérmet nyert a Klauzál Kupán!

Gratulálunk az elért eredményhez! 

(2016.12.02.)


A hatodik évfolyamosok kerületi történelemversenyén első helyezett lett csapatunk.

A csapattagok: Szálka Beatrix, Szabó Anna, Pulszter Csaba.

Felkészítő tanár: Huber Gabriella

(2016.12.02.)


KÖZELEG A KARÁCSONY!

„VÁLTS EGY CSOKIT MOSOLYRA!”

Ez a mottója az ÁGOTA Alapítvány 2015 karácsonya előtt indított felhívásának, melyhez (ahogy azt a mellékelt tavalyi fotó is mutatja) a mi iskolánk is csatlakozott.

Az ÁGOTA Alapítvány célkitűzése segíteni azoknak a gyerekeknek, akik – még ha átmenetileg is – szülők, család nélkül maradtak.

Iskolánk  idén is csatlakozik a jótékony célú felhíváshoz. Arra kérjük Tanulóinkat és Szüleiket, hogy az idén is váltsanak egy csokit mosolyra. Fogjunk össze, tegyük idén is mosolygóssá a gyermekotthonokban élők karácsonyát!

A felajánlásokat december 1. és 10. között az igazgatói irodába várjuk.

                  

                                      Köszönjük az önzetlen segítséget!

 

 


 

Kerületi úszóverseny eredmények:

11.11.

III.

lány, gyors

Ükös Csenge 5.a

12.

 

 

 

 

Juhász Eszter 5.b

16.

 

 

 

mell

Pintér Izabella 6.b

12.

 

 

 

fiú, mell

Simon Gábor 6.a

6.

 

 

 

mell

Bánhidi Bendegúz 6.a

8.

 

 

 

gyors

Bánhidi Bendegúz 6.a

4.

 

 

 

 

Kovács Dominik 6.a

7.

 

 

 

 

Nagy Erik 5.a

13.

 

 

 

fiú, váltó

Simon G., Bánhidi B., Kovács D., Nagy E.

 

2.

 

IV.

lány, gyors

Henz Réka 8.b

3.

 

 

 

hát

Henz Réka 8.b

3.

 

11.18.

I.

lány, gyors

Lipták-Ramirez Almudena 2.a

8.

 

 

 

mell

Ruzsenszky Kata 3.c

3.

 

 

 

hát

Ruzsenszky Kata 3.c

8.

 

 

 

 

Lipták-Ramirez Almudena 2.a

9.

 

 

 

fiú, gyors

Szabó Tamás 2.a

12.

 

 

 

 

Pál Balázs 2.a

13.

 

 

 

mell

Vámos György 2.a

3.

 

 

II.

lány, gyors

Pataki Boglárka 4.b

19.

 

 

 

 

Szabó Zelma 4.a

17.

 

 

 

 

Magyar Zoé 3.a

18.

 

 

 

mell

Schmidt Csenge 3.a

15.

 

 

 

 

Merkl Cintia 4.b

20.

 

 

 

 

Heronyányi Szofi 3.a

17.

 

 

 

lány  váltó

Szabó Z., Pataki B., Schmidt Cs., Kovács V.

 

9.

 

 

hát

Kovács Viviána 3.b

4.

 

 

 

fiú, gyors

Borhi Márton 4.a

21.

 

 

 

mell

Estók Ádám 3.b

18.

 

 

 

hát

Temesvári Levente 4.b

7.

 

 

 

 

Estók Ádám 3.b

16.

 

 

 

Gratulálunk!!!

(2016.11.29)



 

 

 

FOGADÓÓRÁK

2016.DECEMBER 5.

16.00-18.00-IG FOGAD

Fogadó tanár

Helyszín

 

 

Bitayné Zubor Magdolna

II. em. 29.

Dr. Salaveczné Hermann Mónika és

Jánosiné Szombati Csilla

II. em. 28.

Egri Lászlóné

II. em. 21.

Fehér Dániel

I.em.18.

Fibeczné Bánhegyi Boglárka és

Jancsók Annamária

II. em. 27.

Guruczi Mária

kis épület 6.

Horváth Andrea

kis épület 2.

Józsáné Szigeti Krisztina

kis épület 1.

Ködöböcz Gábor

II. em. 25.

Lajkóné Bóta Zsuzsanna és

Nagy Csilla

II. em.24.

Mácsikné Csapó Henriett és

Rauschenberger Klára

kis épület 4.

Palkóné Szabó Ildikó és Laczóné Lukács Andrea

Fszt. 4.

Pongor-Csatári Zita

II. em. angoltanári

Rostássi Ildikó és Nyikáné Kökény Dóra

II. em. 26.

Suba Marianna

Fszt.1.

Szászné Gróf Gabriella

Fszt. 2.

Székely-Szabó Judit és

Arányiné Fehér Gabriella

kis épület 5.

Víghné Sinka Marianna

             I.em.  19.

 

FOGADÓÓRÁK

2016.DECEMBER 5.

17.00-19.00-IG FOGAD

 

Fogadó tanár

Helyszín

 

 

Bach Hajnalka

                       I.em. 11.

Balogh Gézáné

Fszt.3.

Boronkai Zsuzsanna

        I.em. 12.

Chrenkó Ferenc

test.szertár

Dr. Séra Péterné

I.em13.

Fleischer Zoltánné

II.em. angoltanári

Fogl Balázs

I.em. ig.helyettesi iroda

Gáspár Edit

      I.em. tanári

Hanzelik Éva

I.em14.

Huber Gabriella

I.em. tanári

Nagy Eszter

I.em.igazgatói iroda

Németh Csilla

I.em.17.

Szojka Andrea

I.em.igazgatói iroda

 

 

 

2016.december 5-én más időpontban fogad:

Fülöp Ákos katolikus hitoktató: 18.00-19.00-ig, helyszín:fszt.0.

Janicsek Ildikó 18.00-19.30-ig, helyszín: I.em.15.

 

Marjanekné Koncsek Gabriella 15.00-16.00, helyszín: II.em.könyvtár

 


 

A Nagytétényi Kastélymúzeum felkérésére iskolánk is feldíszíthetett egy fehér karácsonyfát, a "Karácsony a kastélyban" program keretében. A csoport tagjai Garamszegi Géda, Horváth Gréta, Szepesi- Nagy Csilla, Tettinger Orsolya, Györgyei- Szabó Anna, Vilimek Noémi, Vilimek Levente, Erdélyi Gábor és Haáz Valter voltak. Köszönjük még Víghné Sinka Mariann tanárnő segítségét is! Munkájuk a kastélyban az ünnepek alatt megtekinthető, jutalmuk egy múzeumpedagógiai foglalkozás lesz.

Képek

(2016.11.28)


 

 

A Simonyi Zsigmond helyesírási versenyen Szmilkó Marcell 5.b osztályos tanuló harmadik helyezést ért el.

Felkészítő tanár: Hanzelik Éva

Gratulálunk!

(2016.11.28)

 

 


 

 

A "Színesben a világ" SNI kerületi rajzpályázaton Horváth Béla 4.c osztályos tanuló
I. helyezés
t ért el. Csodaszép, az ősz hangulatát ábrázoló rajzával elnyerte a Közönségdíjat is.

Gratulálunk!

(november 28.)


 

 

(2016.11.25)

A Simonyi Zsigmond helyesírási kerületi versenyen Kovács-Hajdu Sára (7.a) I. helyezést ért el, így továbbjutott a budapesti fordulóba.

Félkészítő tanár: Huber Gabriella

Gratulálunk!

(2016.11.25)


 

Alsós vers- és prózamondó verseny

 

1-2. évfolyam

 

  • I.   Major László 2.b
  • II.  Stahl Royi 2.a 
  • III. Orbán Jázmin 2.a

 

3-4. évfolyam

Vers:
  • I.  Endrődi Rita 4.a                                 
  • II. Bagyura Kinga 4.b és  Rafael Zsuzsanna 4.a                                                                                                                         
Próza:
  • I.   Kovács-Hajdu Róza 4.a
  • II.  Lakos Emese 4.a 
  • III. Mátrai Barnabás 4.c
 
A kerületi versenyre továbbjutó Kovács-Hajdu Róza és Endrődi Rita szép előadására büszkék lehetünk. Róza itt is első helyezést ért el. 

Köszönjük a felkészítő tanárok munkáját, gratulálunk a díjazottaknak és többi versenyzőnek!

(2016.11.25.)


(2016.11.22)

Bolyai Anyanyelvi csapatverseny, területi forduló

A 3.a osztály egyik csapata III. helyezést ért el!
A csapat tagjai:
Illés Csanád, Komlós Márk, Kovách Gergő, Pócsik Petra.
Felkészítő tanáruk: Rostássi Ildikó
Gratulálunk!
(2016. november 21.)

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny:

13. helyezés

Vilimek Levente 7.a, Tettinger Orsolya 7.a, Kovács-Hajdu Sára 7.a, Györgyei-Szabó Anna 7.a

Felkészítő tanár: Huber Gabriella

Gratulálunk!

(2016.11.21)

 


 

 

KERÜLETI ANGOLVERSENY

7. évfolyam, emelt:
III. hely: Kovács-Hajdu Sára, 7.a
Felkészítő tanár: Fogl Balázs

8. évfolyam, emelt:
II. hely: Haáz Valter (8.b); III. hely: Henz Réka (8.b)
Felkészítő tanár: Szojka Andrea

Szép eredménnyel szerepelt továbbá: Tettinger Orsolya (IV. hely) és Hildebrand Brúnó (mindketten 7.a) a 7. emelt kategóriában; Tóth Henrietta (8.a) és Imbrea Krisztián (8.b) a 8. normál kategóriában.
Felkészítő tanár: Fogl Balázs; Suba Marianna.

Gratulálunk!

(2016. november 16.)

 


 

A Bolyai Matematika Csapatverseny eredményei:

7. évfolyam: 

10. helyezett:  Illés Boglárka, Kovács Laura, Demeter Csaba, Szilágyi Péter összetételű 7. a osztályos csapat.

13. helyezett:  Csabay Bálint, Hildebrand Brúnó, Pap Kristóf összetételű 7. a osztályos csapat.

Felkészítő tanáruk: Bach Hajnalka

Gratulálunk!

(2016.10.23)

 


 

EBÉDBEFIZETÉS
2016. november 1-30.  - 15 nap
Befizetés november 9., pótbefizetés november 16.
    100%   50%
REU 620,- 9.300,- 310,- 4.650,-
E 424,- 6.360,- 212,- 3.180,-

 


 

Frissült az ÁLLÁSPÁLYÁZAT menüpont!

(2016. november 9.)

 


 

Nyolcadikos tanulók részére a "Suli Moped" Programmal kapcsolatos tájékoztató és nyilatkozat letölthető ITT.

(2016.11.07)

 


 

 

(2016.10.26)


 

IV. DIÓSJENŐI ANGOL-KÉZMŰVES TÁBOR
A Bartók Iskoláért Alapítvány szervezésében; 3-5. osztályosoknak, időpont: 2017. augusztus 13-18.

Tájékoztató letöltése
Jelentkezési lap letöltése

Képek a korábbi táborokból ITT.

2016. október 15.

 


 

Az esős időjárás miatt okt. 17-től a váltócipő használata kötelező.

(2016.10.14)

 


 

 

 

Futafok 2016

150 fővel indultunk az idei Futafok versenyen.

Mindenkinek köszönjük a részvételt és gratulálunk a kitűzött távok sikeres teljesítéséhez.

 Külön is szeretnénk gratulálni a legjobb eredményeket elért versenyzőknek:

Pintér Krisztián 8.a

1.

Aufmuth Roni 2.a

2.

László Eszter 2.a

4.

Vámos György 2.a

4.

Juhász Ádám 1.b

5.

Horváth-Szamosfalvi Botond 3.a

5.

Gallina Boglárka 8.b

6.

Feledi Dóra 8.b

7.

Ükös Botond 3.a

8.

Szabó Hanga Borbála 1.a

9.

Horváth Zétény 3.b

9.

Mezei Boglárka 2.b

10.

Bertalan Ferenc Máté 4.a

10.

Takács Zita 5.a

10.

Varga Zselyke 1.a

11.

Herceg Boldizsár 1.b

12.

Vincze Boglárka 5.a

12.

Schrenck Réka 1.c

13.

Németh Győző 7.b

14.

Szabó Eszter 6.a

15.

Kónya Gergő 4.b

17.

Csalami Anna Andrea 3.b

19.

Lép Bence 5.b

20.

Pintér Sára 6.a

20.

Györgyei - Szabó Anna Eszter  7.a

20.

 

4.b lány váltó: 5.  hely

Pataki Boglárka

Novák Emma

Tóth Dorottya

Szabó Lili Sára

 

Külsős versenyzőink legjobb eredményei:

Jánosi Virág

1.

Jánosi Flóra

3.

Herczeg Vörös Melinda

7.

Lehelné Kovács Erika

8.

Szabados Gábor

16.

Lehel István

19.

Bíró Robertina

9.

 

Jánosiék váltó: 2. hely

Jánosi Flóra

Jánosi Virág

Jánosi Lilla

 

Jánosi Zoltán

(2016.10.12)

 


 

 

(2016.10.11.)

 


 

Október 15-én (szombaton) nevelési értekezlet miatt tanítási szünet lesz. Ügyeleti igényüket írásban jelezzék a bartokisk@hawk.hu e-mail címre legkésőbb okt. 13-ig.

(2016.10.11)


 

(2016.10.05.)

 


 

2016. november 1-30.  -  18 nap
Befizetés október 12., pótbefizetés október 19.
    100%   50%
REU 620,- 11.160,- 310,- 5.580,-
E 424,- 7.632,- 212,- 3.816,-

 

(2016.10.05.)


 

 

 

Papírgyűjtés 2016. szeptember 29-30.




09.29. de.

09.29. du

09.30. de

09.30.du.

Összesen

Helyezés

1.a

808

613

112

272

1805

III.

1.b

78

525

39

402

1044


1.c

0

7

126

0

133


2.a

212

96

72

420

800


2.b

190

314

51

154