A nyári táborokkal kapcsolatos szülői értekezletek időpontjai:

BALATONAKALI tábor
2014. június 3., kedd, 17 óra; helye: ebédlő.

ANGLIAI ÚT
2014. június 3., kedd, 18 óra; helye: fszt. 1-es terem.

ANGOLTÁBOR (DIÓSJENŐ)
2014. június 10., kedd, 17 óra; helye: fszt. 1-es terem.

A táborozókról szülői egészségügyi nyilatkozat szükséges, amely innen letölthető:

ANGOLTÁBOR

Az őszi majd a tavaszi alsós szülői értekezletek alkalmával meghirdetett angoltábor ára megváltozott, a pályázaton nyert támogatásnak köszönhetően jelentősen csökkent! A jelentkezést ezért meghosszabbítottuk, s mivel érdeklődés és igény van rá, a tábort a jelenlegi 1. és 5. évfolyamosoknak is megnyitjuk. Külsős tanuló is jöhet, ám számára nem tudjuk a teljesen kedvező árat biztosítani, lévén a tábort A Bartók Iskoláért Alapítvány szervezi, amely csak iskolánk tanulóit támogatja.

Érdeklődni az angoltanároknál, vagy a bartoksulialapitvany@gmail.com címen lehet, a tábor tájékoztatója alább letölthető.

Tájékoztató

ISKOLAI VÍZITÚRA A SAJÓN

2014. JÚLIUS 28-AUGUSZTUS 3-IG

KÖLTSÉGE: 24.000 FT.

JELENTEKEZNI LEHET: MAGDI NÉNINÉL FEBRUÁR 24-IG.

Nézd meg a tavalyi képeket a képgalériában!

ANGLIA 2014

Kedves Érdeklődők!

Ebben a tanévben is szervezünk tanulmányutat az Egyesült Királyságba, melynek középpontjában ezúttal London és környéke áll.

Volt tanítványok és "külsősök" is jelentkezhetnek!

A 10 napos utazás programjáról és részleteiről, valamint a jelentkezés módjáról az alábbi fájlban, valamint a https://www.facebook.com/bartokbritannia Facebook-oldalon találnak.

A részletes információkat tartalmzó pdf letöltése.