Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
1225 Budapest, Bartók Béla út 6.; OM: 035193

2016-2017. tanév versenyeredményei:

Környezetvédelem:

A kerületi környezetvédelmi terepversenyen csapatunk 3. helyezést ért el: 

Andrási Kristóf 5.a, Toman Balázs 5.a, Lipták-Ramirez Santiago 5.a

Gratulálunk!


Irodalom, nyelvtan:

A Corvina kerületi könyvtárhasználati vetélkedőn csapatversenyben a Bartók iskola I. helyezést ért el.

Csapattagok:

Theodos Vivien és Varga Zsanett 6. b osztályos tanulóink.

Gratulálunk!

 

Felkészítő tanáruk: Marjanekné Koncsek Gabriella

(2017.04.28)

 


 

A Dunántúli Kazinczy-verseny döntőjébe jutott tanulónk

Kovács-Hajdu Sára 7.a.

Felkészítő tanára: Huber Gabriella

 Gratulálunk!

(2017.04.25.)

 

 

 


 

 

(2017.03.13)

 


 

Kerületi Romhányi versmondó verseny  

 

I. hely Pusztai Csaba 3. c 

felkészítő: Fibeczné Bánhegyi Boglárka

 

III. hely Cselenyák Luca 8.b

felkészítő: Huber Gabriella

 

Gratulálunk!

(2017.03.10)

 


 

 

A Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási Verseny fővárosi fordulóján

Kovács- Hajdu Sára 4. helyen végzett.

Gratulálunk!

Felkészítő tanár: Huber Gabriella

(2017.03.10)

 


 

 

A kerületi alsós szépkiejtési versenyen
Kovács-Hajdu Róza 4.a osztályos tanuló III. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Egri Lászlóné
Gratulálunk!
(2017.02.13.)

 


 


A kerületi szépkiejtési versenyen
1. helyezést ért el Kovács-Hajdu Sára 7.a osztályos tanuló.
Felkészítő tanára: Huber Gabriella
3. helyezést ért el Szabó Anna 6.a osztályos tanuló.
Felkészítő tanára: Hanzelik Éva
Gratulálunk!
(2017.02.02)
A kerületi szépkiejtési versenyen
1. helyezést ért el Kovács-Hajdu Sára 7.a osztályos tanuló.
Felkészítő tanára: Huber Gabriella
3. helyezést ért el Szabó Anna 6.a osztályos tanuló.
Felkészítő tanára: Hanzelik Éva
Gratulálunk!
(2017.02.02)

 

 


 

A Simonyi Zsigmond helyesírási versenyen Szmilkó Marcell 5.b osztályos tanuló harmadik helyezést ért el.

Felkészítő tanár: Hanzelik Éva

Gratulálunk!

(2016.11.28)

 


 

A Simonyi Zsigmond helyesírási kerületi versenyen Kovács-Hajdu Sára (7.a) I. helyezést ért el, így továbbjutott a budapesti fordulóba.

Félkészítő tanár: Huber Gabriella

Gratulálunk!

(2016.11.25)




 

 

Alsós vers- és prózamondó verseny

 

1-2. évfolyam

 

  • I.   Major László 2.b
  • II.  Stahl Royi 2.a 
  • III. Orbán Jázmin 2.a

 

3-4. évfolyam

Vers:
  • I.  Endrődi Rita 4.a                                 
  • II. Bagyura Kinga 4.b és  Rafael Zsuzsanna 4.a                                                                                                                         
Próza:
  • I.   Kovács-Hajdu Róza 4.a
  • II.  Lakos Emese 4.a 
  • III. Mátrai Barnabás 4.c
 
A kerületi versenyre továbbjutó Kovács-Hajdu Róza és Endrődi Rita szép előadására büszkék lehetünk. Róza itt is első helyezést ért el. 

Köszönjük a felkészítő tanárok munkáját, gratulálunk a díjazottaknak és többi versenyzőnek!

(2016.11.25.)


Bolyai Anyanyelvi csapatverseny, területi forduló

3.a osztály egyik csapata III. helyezést ért el!
A csapat tagjai:
Illés Csanád, Komlós Márk, Kovách Gergő, Pócsik Petra.
Felkészítő tanáruk: Rostássi Ildikó
Gratulálunk!
(2016. november 21.)

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny:

13. helyezés

Vilimek Levente 7.a, Tettinger Orsolya 7.a, Kovács-Hajdu Sára 7.a, Györgyei-Szabó Anna 7.a

Felkészítő tanár: Huber Gabriella

Gratulálunk!

(2016.11.21)

 

 


 

Történelem:

Horváth Mihály tehetséggondozó és múzeumbarát verseny, fővárosi szóbeli döntő:

Thén András 6.a - 9. helyezés

Felkészítő tanára: Huber Gabriella

Gratulálunk!

(2017.04.25.)

 



 

A Horváth Mihály Tehetséggondozó és Múzeumbarát Történelemversenyen tanulóink szépen szerepeltek:
  • Thén András 6.a (továbbjutott a szóbeli fordulóba)
  • Szabó Anna 6.a

 

Gratuálunk!

Felkészítő tanár: Huber Gabriella

(2017.03.08)

 

 


 

A kerületi történelemversenyen a 7. évfolyamosok küzdelmében csapatunk 2. helyezést ért el.

A csapat tagjai: Demeter Márk Csaba, Kovács-Hajdu Sára, Tettinger Orsolya.

Felkészítő tanár: Huber Gabriella.

(2017.02.20)

 


 

A hatodik évfolyamosok kerületi történelemversenyén első helyezett lett csapatunk.

A csapattagok: Szálka Beatrix, Szabó Anna, Pulszter Csaba.

Felkészítő tanár: Huber Gabriella

(2016.12.02.)

 


 

Sport:

 

 

05.dec játékos váltóverseny I-II.   Beta Viktor 3.a   5.
        Heronyányi Szofi 3.a   5.
        Horváth-Sz. Botond 3.a   5.
        Illés Tamara 3.a   5.
        Jákob Lili 3.a   5.
        Komlós Márk 3.a   5.
        Kovács Gergő 3.a   5.
        Molnár Léna 3.a   5.
        Szatkó Hédi 3.a   5.
        Tamás Tamara 3.a   5.
        Kiss Milán 3.a   5.
        Ükös Botond 3.a   5.
        Budavári Boglárka 3.b   5.
        Csalami Anna 3.b   5.
        Estók Ádám 3.b   5.
        Ézsiás Hajnalka 3.b   5.
        Horváth Zétény 3.b   5.
        Kovács Tamás 3.b   5.
        Kovács Viviána 3.b   5.
        Poncz Dániel 3.b   5.
        Varga Zsadány 3.b   5.
        Sallai Natália 4.a   5.
        Endrődi Rita 4.a   5.
        Móricz Máté 4.a   5.
  Karate országos elődöntő IV.   Szőlősy Inez 8.a 3.  
29.márc Budapesti mezei futás IV.   Pintér Krisztián 8.a 28.  
03.ápr foci IV.   Erdélyi gábor 8.a   5.
        Badics Barnabás 8.b   5.
        Minárovics Martin 8.b   5.
        Horváth Dániel 8.b   5.
        Müller Zoltán 8.b   5.
        Dudás Soma 8.a   5.
        Maka László 7.a   5.
04.ápr foci III.   Horváth Bence 6.a   2.
        Szűcs Huba 6.a   2.
        Simon Gábor 6.a   2.
        Petki Erik 7.b   2.
        Deák Attila 7.b   2.
        Szaniszló Ákos 5.b   2.
        Biri Martin 6.b   2.
24.ápr atlétika IV. lány Bunda Vanda 8.a 1. 1.
        Feledi Dóra 8.b 2. 1.
        Deák Vivien 8.a 3. 1.
        Henz Réka 8.b   1.
        Gallina Boglárka 8.b   1.
        Szaniszló Petra 7.b   1.
    IV.  fiú Horváth Dániel 8.b 1. 3.
        Németh Győző 7.b 3. 3.
        Erdélyi Gábor 8.a   3.
        Pintér Krisztián 8.a   3.
        Minárovics Martin 8.b   3.
        Kasztner Tamás 7.b   3.
25.ápr atlétika III. lány Illés Boglárka 7.a   5.
        Szálka Beatrix /.a   5.
        Pintér Sára 6.a   5.
        Till Nikoletta 5.b   5.
        Ükös Csenge 5.a   5.
        Harasta Zina 5.a   5.
    III.  Fiú Horváth Bence 6.a   3.
        Biri Martin 6.b   3.
        Dorrer Dominik 6.b   3.
        Deák Attila 7.b   3.
        Kiss Levente 6.b   3.
        Lép Bence 5.b   3.
26.ápr atlétika II. lány Ruztsenszky Anna 5.b   2.
        Takács Zita 5.a   2.
        Vincze Boglárka 5.a   2.
        Csapó Zoé 4.c   2.
        Novák Emma 4.b   2.
        Policsányi Nóra 4.b   2.
    II.  Fiú Czakó Sándor 5.b   4.
        Szaniszló Ákos 5.b   4.
        Kónya Gergő 4.b   4.
        Bertalan Ferenc 4.a   4.
        Megyeri Tamás 4.a   4.
        Tichy Levente 4.c   4.
    I. lány Ruzsenszky Kata 3.c 3. 1.
        Illés Tamara 3.a   1.
        Kiss Emese 3.c   1.
        László Eszter 2.a   1.
        Kurilla Luca 2.a   1.
        Slukk Lilien 2.b   1.
    I.  Fiú Kiss Milán 3.c   6.
        Horváth Zétény 3.b   6.
        Poncz Dániel 3.b   6.
        Ükös Botond 3.a   6.
        Vámos György 2.a   6.
10.máj Budapesti Atlétika IV. Fiú Horváth Dániel 8.b    
      Lány Henz Réka 8.b   8.
        Feledi Dóra 8.b   8.
        Gallina Boglárka 8.b   8.
        Bunda Vanda 8.a   8.
        Deák Vivien 8.a   8.
        Nirsch Kincső 8.a   8.
18.máj mezei futás I. Lány László Eszter 2.a    
        Szatkó Hédi 3.a    
        Seres Noa 3.a    
        Kiss Emese 3.c    
        Ruzsenszky Kata 3.c    
    I. Fiú Vámos György 2.a    
        Ükös Botond 3.a    
        Horváth Zétény 3.b    
        Kiss Milán 3.a    
        Tusák Ákos 3.c    
    II. Lány Jákob Liliána 3.a    
        Novák Emma 4.b    
        Nirsch Réka 4.b    
        Hunyadi Kincső 4.c    
        Pap Nelli 4.c    
        Ruzsenszky Anna 5.b 4.  
    II. Fiú Mészáros Bálint 4.b    
        Kiss Norbert 4.b    
        Dombóvári Zoltán 4.c    
        Bottó Milán 4.c    
        Schrenck Rajmund 4.c    
    III. Lány Szabó Eszter 6.a    
        Pintér Sára 6.a    
        Varga Zsanett 6.b    
        Báder Zsófia 5.a    
    III.  Fiú Horváth Bence 6.a   2.
        Simon Gábor 6.a   2.
        Varga Vilmos 6.b   2.
        Dorrer Dominik 6.b   2.
        Szaniszló Ákos 5.b   2.
    IV.  Lány Nirsch Kincső 8.a    
        Feledi Dóra 8.b    
        Deák Vivien 8.a 3.  
        Tettinger Orsolya 7.a    
    IV. Fiú Horváth Dániel 8.b    
        Erdélyi Gábor 8.a    

 

 


 

Táncversenyen Show Children C kategóriában 1. helyezést értünk el.

A csapat tagjai iskolánkból: Csalami Anna, Kardos Tímea

Felkészítő tanár: Konrád Enikő

Gratulálunk!

(2017.05.22.)


 

 

Gratulálunk!

(2017.05.22.)

 


 

Gratulálunk!

(2017.05.22.)


(2017.05.09.)

 


 

Diákolimpia budapesti mezei futóversenyen IV. korcsoportban Pintér Krisztián 8.a osztályos tanuló 28. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Chrenkó Ferenc

Gratulálunk!!!

(2017.04.10.)

 


Diákolimpia kerületi labdarúgó tornáján IV. korcsoportos csapatunk 5. helyezést ért el.

Felkészítő tanáruk: Chrenkó Ferenc

Gratulálunk!!!!

(2017.04.10.) 

 


A III. korcsoportos csapatunk 2. helyezést ért el. 

 

  • Horváth Bence 6.a
  • Szűcs Huba 6.a
  • Simon Gábor 6.a
  • Biri Martin 6.b
  • Petki Erik 7.b
  • Deák Attila 7.b
  • Szaniszló Ákos 5.b

Felkészítő tanáruk: Chrenkó Ferenc

Gratulálunk!!!!

 (2017.04.10.)

 


 

 

 

Gratulálunk!

 


 

 

Kerületi úszóverseny eredmények:

11.11.

III.

lány, gyors

Ükös Csenge 5.a

12.

 

 

 

 

Juhász Eszter 5.b

16.

 

 

 

mell

Pintér Izabella 6.b

12.

 

 

 

fiú, mell

Simon Gábor 6.a

6.

 

 

 

mell

Bánhidi Bendegúz 6.a

8.

 

 

 

gyors

Bánhidi Bendegúz 6.a

4.

 

 

 

 

Kovács Dominik 6.a

7.

 

 

 

 

Nagy Erik 5.a

13.

 

 

 

fiú, váltó

Simon, Bánhidi, Kovács, Nagy

 

2.

 

IV.

lány, gyors

Henz Réka 8.b

3.

 

 

 

hát

Henz Réka 8.b

3.

 

11.18.

I.

lány, gyors

Lipták-fego Almudéna 2.a

8.

 

 

 

mell

Ruzsenszky Kata 3.c

3.

 

 

 

hát

Ruzsenszky Kata 3.c

8.

 

 

 

 

Lipták-fego Almudéna 2.a

9.

 

 

 

fiú, gyors

Szabó Tamás 2.a

12.

 

 

 

 

Pál Balázs 2.a

13.

 

 

 

mell

Vámos György 2.a

3.

 

 

II.

lány, gyors

Pataki Boglárka 4.b

19.

 

 

 

 

Szabó Zelma 4.a

17.

 

 

 

 

Magyar Zoé 3.a

18.

 

 

 

mell

Schmidt Csenge 3.a

15.

 

 

 

 

Merkl Cintia 4.b

20.

 

 

 

 

Heronyányi szofi 3.a

17.

 

 

 

lány  váltó

Szabó, Pataki, Schmidt, Kovács

 

9.

 

 

hát

Kovács Viviána 3.b

4.

 

 

 

fiú, gyors

Borhi Márton 4.a

21.

 

 

 

mell

Estók Ádám 3.b

18.

 

 

 

hát

Temesvári Levente 4.b

7.

 

 

 

 

Estók Ádám 3.b

16.

 

 

 

Gratulálunk!!!

(2016.11.29)

 


 

 

Futafok 2016

150 fővel indultunk az idei Futafok versenyen.

Mindenkinek köszönjük a részvételt és gratulálunk a kitűzött távok sikeres teljesítéséhez.

 Külön is szeretnénk gratulálni a legjobb eredményeket elért versenyzőknek:

Pintér Krisztián 8.a

1.

Aufmuth Roni 2.a

2.

László Eszter 2.a

4.

Vámos György 2.a

4.

Juhász Ádám 1.b

5.

Horváth-Szamosfalvi Botond 3.a

5.

Gallina Boglárka 8.b

6.

Feledi Dóra 8.b

7.

Ükös Botond 3.a

8.

Szabó Hanga Borbála 1.a

9.

Horváth Zétény 3.b

9.

Mezei Boglárka 2.b

10.

Bertalan Ferenc Máté 4.a

10.

Takács Zita 5.a

10.

Varga Zselyke 1.a

11.

Herceg Boldizsár 1.b

12.

Vincze Boglárka 5.a

12.

Schrenck Réka 1.c

13.

Németh Győző 7.b

14.

Szabó Eszter 6.a

15.

Kónya Gergő 4.b

17.

Csalami Anna Andrea 3.b

19.

Lép Bence 5.b

20.

Pintér Sára 6.a

20.

Györgyei - Szabó Anna Eszter  7.a

20.

 

4.b lány váltó: 5.  hely

Pataki Boglárka

Novák Emma

Tóth Dorottya

Szabó Lili Sára

 

Külsős versenyzőink legjobb eredményei:

Jánosi Virág

1.

Jánosi Flóra

3.

Herczeg Vörös Melinda

7.

Lehelné Kovács Erika

8.

Szabados Gábor

16.

Lehel István

19.

Bíró Robertina

9.

 

Jánosiék váltó: 2. hely

Jánosi Flóra

Jánosi Virág

Jánosi Lilla

 

Jánosi Zoltán

(2016.10.12)

 


 

Kémia:

Hevesy György Országos Kémiaverseny kerületi fordulóján iskolánk tanulói nagyon szépen szerepeltek: 
7. évfolyam:  III. helyezett: Kovács-Hajdu Sára
                   V. helyezett: Györgyei-Szabó Anna
                   VI. helyezett: Pap Kristóf

8. évfolyam:  I. helyezett: Erdélyi Gábor
                   II. helyezett: Mester Kamilla
                   IV. helyezett: Herperger Noémi

 Felkészítő tanár: Bach Hajnalka

 Gratulálunk!


Elsősegély:

 

A Mentőszolgálat által szervezett Országos Elsősegély Verseny eredménye:

elméleti forduló: 1. hely

összesített: 6. hely

A csapat tagjai:  Cselenyák Luca 8.b, Erdélyi Gábor 8.a, Henz Réka 8.b, Korcsmáros Zsófia 8.a és Mester Kamilla 8.b osztályos tanuló.

Felkészítőjük: Pelle Ildikó védőnő 

Gratulálunk!

 

 


 

 

 

A Magyar Vöröskereszt által szervezett BUDAPESTI ELSŐSEGÉLYNYÚJTÓ VERSENYEN iskolánk csapata I. helyzést ért el.

A csapat tagjai:  Cselenyák Luca 8.b, Erdélyi Gábor 8.a, Henz Réka 8.b, Korcsmáros Zsófia 8.a és Mester Kamilla 8.b osztályos tanuló.

Felkészítőjük: Pelle Ildikó védőnő 

Gratulálunk és sok sikert kívánunk az országos döntőhöz!

(2017.05.22.)

 


 

 

Magyar Ifjúsági Vöröskereszt által szervezett Elsősegélynyújtó Versenyen, Dél-Budai forduló:

I. helyezés

Mester Kamilla, Cselenyák Luca, Henz Réka, Korcsmáros Zsófia, Erdélyi Gábor

 

Felkészítő tanár: Pelle Ildikó

Gratulálunk!

(2017.05.05)

 


 

 

 

Biológia:

Herman Ottó biológiaverseny kerületi forduló

III. helyezés Kovács-Hajdu Sára 7.a 

Felkészítő tanára: Séra Péterné

Gratulálunk!

(2017.02.15)


 

Matematika:

Szombaton, a hűvös idő ellenére 20 csapatunk vett részt a Medve Szabadtéri Matematika Csapatversenyen, a Hajógyári-szigeten. A jó hangulatú  versenyen szép eredmények születtek.

Arany  Medve fokozat:

  • Henz Réka Gallina Boglárka (8. b osztályos tanulók)
  • Bach Hajnalka – Majtényi Ágnes – Szászné Gróf Gabriella (felnőtt csapat)
  • Illés Tamás – Szemes Éva – Mile Katalin (felnőtt csapat)

Ezüst Medve fokozatot az alábbi csapataink értek el:

  • Pintér Sára – Szabó Eszter – Szálka Beatrix (6.a osztályból)
  • Antalóczy Zente – Gergye Martin - Pintér Gergő  (6.a osztályból)
  • Báder Zsófia – Sós Johanna – Vincze Boglárka (5.a osztályból)
  • Ézsiás Csillag – Lakos Luca – Virág Edina (6.a osztályból)
  • Garamszegi Géda – Horváth Gréta – Szepesi-Nagy Csilla (5.a osztályból)
  • Glósz Dorina – Harasta Zina – Nagy Erik (5.a osztályból)
  • Andrási Kristóf – Lipták-Ramirez Santiago   Toman Balázs (5.a osztályból)
  • Demsa Mónika – Theodos Vivien – Varga Zsanett (6.b osztályból)

Az összes többi csapatunk Bronz Medve Fokozatot kapott.

felkészítő tanárok: Bach Hajnalka és Szászné Gróf Gabriella

(2017.04.27.)

 


 

A Budapesti Általános Iskolák Matematikaversenyén a 7. és 8. évfolyamosok között iskolánk legeredményesebb tanulói:
  • 7. osztály:  I. helyezett  Tettinger Orsolya  7.a illetve
  • 8. osztály: III. helyezett  Henz  Réka 8.b osztályos tanuló

Felkészítő tanáruk: Bach Hajnalka

Gratulálunk!

(2017.04.10.)

 


 

A Pangea Matematikaverseny első fordulójának hibátlan megoldásával:

Rafael Zsuzsanna  4. a  osztályos tanuló bejutott az országos döntőbe.

felkészítő tanára: Egri Lászlóné

Gratulálunk!

(2017.03.17.)

 


 

Budapesti Általános Iskolák Matematikaversenyének kerületi fordulóján

II. helyezett lett Toman Balázs (5.a osztályos tanuló) és így bejutott a fővárosi döntőbe.

Felkészítő tanár: Bach Hajnalka

(2017.03.10)

 

 


 

A Varga Tamás Matematikaverseny iskolai fordulója alapján a  2. fordulóba jutott:

  • Tettinger Orsolya  7.a osztályos tanuló
  • Henz Réka  8.b osztályos tanuló.

Felkészítő tanár: Bach Hajnalka

Gratulálunk!

(2017.01.06.)

 


 

A Bolyai Matematika Csapatverseny eredményei:

7. évfolyam: 

10. helyezett:  Illés Boglárka, Kovács Laura, Demeter Csaba, Szilágyi Péter összetételű 7. a osztályos csapat.

13. helyezett:  Csabay Bálint, Hildebrand Brúnó, Pap Kristóf összetételű 7. a osztályos csapat.

Felkészítő tanáruk: Bach Hajnalka

Gratulálunk!

(2016.10.23)

 


 

Természettudományi:

Bolyai Természettudományi Csapatverseny területi forduló 10. helyezés

csapattagok: Horváth-Szamosfalvi Botond 3.a

                        Illés Csanád 3.a
                        Jákob Lili 3.a
                        Komlós Márk 3.a

Felkészítő: Rostássi Ildikó

Gratulálunk!

(2017.02.17.)

 


Fizika

 

Kerületi fizika csapatverseny:
III. helyezés Henz Réka 8.b - Erdélyi Gábor 8.a
IV. helyezés Mester Kamilla 8.b - Haáz Valter 8.b 
Felkészítő tanáruk: Szászné Gróf Gabriella
Gratulálunk!

Kerületi fizika csapatverseny:

III. helyezés Henz Réka 8.b - Erdélyi Gábor 8.a

IV. helyezés Mester Kamilla 8.b - Haáz Valter 8.b 

Felkészítő tanáruk: Szászné Gróf Gabriella

Gratulálunk!

 

 


 

Rajz

A kerületi rajzverseny 1. helyezettje: Szabó Anna 6.a osztályos tanuló.

Felkészítette: Németh Csilla
Gratulálunk!
(2017.02.02)

A kerületi rajzverseny 1. helyezettje: Szabó Anna 6.a osztályos tanuló.Felkészítette: Németh CsillaGratulálunk!

(2017.02.02)

 


 

Katasztrófavédelmi:

 

Iskolánk csapata 2. helyezést ért el a Katasztrófavédelmi Ifjúsági Verseny dél-budai fordulóján.

A csapat tagjai:

Cselenyák Luca 8.b

Henz Réka 8.b

Hargitai Zoé 8.b

Mester Kamilla 8.b

Felkészítő tanáraik: Guruczi Mária és Pelle Ildikó.

Gratulálunk!

 


 

Angol:

 

FŐVÁROSI ANGOLVERSENY

Kovács-Hajdu Sára (7.a) a kerületi csapat tagjaként vett részt a Fazekas gimnáziumban rendezett "Benchmark"-versenyen. A trió az 1. kategóriában (7-8.-osokból álló csapat) a 7. helyen végzett. A csapat tagjai: Bartók Tünde (Árpád iskola, 8.o.); Lasso de la Vega Emiliano (Herman O. iskola, 8.o.), Kovács-Hajdu Sára (Bartók, 7.o).

A versenyen a főváros valamennyi kerülete részt vesz, a kreatív feladatok a négy nyelvi készséget (hallott szöveg értése, beszédkészség, olvasott szöveg értése, íráskészség) mérik, szintjük B2-es (középfokú nyelvvizsga szintje).

Felkészítő tanár: Fogl Balázs


 

KERÜLETI ANGOLVERSENY (emelt szint)

II. helyezés Szmilkó Marcell 5.b  

Felkészítő tanára: Suba Marianna

Gratulálunk!

(2017.02.15)


KERÜLETI ANGOLVERSENY

 Angol nyelvi vers- és prózamondó verseny

 


1. kategória (két tanítási nyelvű képzés 4-6. évfolyam)

Alsó tagozat:

1. hely: Temesvári Levente 4. b(továbbjutó az országos versenyre)

2. hely: Székely Csenge 4. b (továbbjutó az országos versenyre)

 

2. kategória

Felső tagozat:

1. hely: Ézsiás Csillag 6.a (továbbjutó az országos versenyre)

2. hely: Vágvölgyi Zóra 6.a (továbbjutó az országos versenyre)

 

3. kategória (két tanítási nyelvű képzés 3. évfolyam, emelt és normál óraszámú képzés 4. és 5. évfolyam)

1. hely: Lakatos Nina 5.b

2. hely:Beta Viktor 3.a

3. hely:Ézsiás Hajnal 3.b

 

Köszönjük a felkészítő tanárok munkáját, gratulálunk a díjazottaknak és a többi versenyzőnek!

 

 


 

 

7. évfolyam, emelt: 
III. hely: Kovács-Hajdu Sára, 7.a
Felkészítő tanár: Fogl Balázs

8. évfolyam, emelt:
II. hely: Haáz Valter (8.b); III. hely: Henz Réka (8.b)
Felkészítő tanár: Szojka Andrea

Szép eredménnyel szerepelt továbbá: Tettinger Orsolya (IV. hely) és Hildebrand Brúnó (mindketten 7.a) a 7. emelt kategóriában; Tóth Henrietta (8.a) és Imbrea Krisztián (8.b) a 8. normál kategóriában.
Felkészítő tanár: Fogl Balázs; Suba Marianna.

Gratulálunk!

(2016. november 16.)