Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
1225 Budapest, Bartók Béla út 6.; OM: 035193

2017-2018. tanév versenyeredményei:

 Idén már 6. alkalommal vettünk részt a Medve matematika csapatversenyen az áthelyezett időpont ellenére is 15 csapattal.

 

Eredményeink:

Arany medve fokozat: 

  • Andrási Kristóf – Liptak F.R. Santiago (6.a)
  • Báder Zsófia – Horváth Gréta – Toman Balázs (6.a)
  • Pintér Sára – Szabó Eszter – Szálka Beatrix (7.a)
  • Csontos Éva – Majtényi Ágnes – Bach Hajnalka  felnőtt csapat

Ezüst medve fokozat:

  • Szatkó Péter – Szmilkó Marcell – Tamás Dominik (6.b)
  • Szabó Zelma – Tettinger Andrea – Bagi Henrik (5.a)
  • Diósi Dorka – Ruzsenszky Anna (6.b)
  • Demsa Mónika – Dombóvári Tímea – Virág Edina (7.b- 7.a)
  • Antalóczy Zente - Gergye Martin - Pintér Gergő (7.a) 
  • Glósz Hanna – Illés Boglárka (8.a)
  • Hunyadi Csenger – Korcsmáros Bence – Biri Martin (7.b)
  • Forgács Viktória – Varga Zsanett – Szőlősy Tibor (7.b)
  • Csabay Bálint – Pap Kristóf (8.a)

Bronz medve fokozat:

  • Soós Johanna – Szepesi -N. Csilla – Tarjányi Zsombor (6.a)
  • Ézsiás Csillag - Szabó Anna - Györgyei-Sz. Anna (7.a - 8.a)

Gratulálunk!


Fizika kerületi csapatverseny

A hetedikesek versenyében SZABÓ ANNA és VIRÁG EDINA III. helyezést ért el.

Felkészítő tanáruk: Szászné Gróf Gabriella

Gratulálunk!

(2018.05.30.)


 "Aranytoll" helyesírási és szépírási verseny

 

Illés Csanád 4.a - I. helyezés

Felkészítő tanára: Rostássi Ildikó

Gratulálunk!

(2018.05.23.)


Kerületi Rubik kocka verseny

Petki Erik 8.b - I. helyezés

Kerületi Rubik kígyó verseny

Tettinger Orsolya 8.a - II. helyezés

 

Gratulálunk!

(2018.05.18.)


Nyelvész Országos Anyanyelvi Verseny  országos döntőjében Szegeden Illés Zsombor 2. a osztályos tanuló nagyon szoros versenyben  VII. helyezést ért el.

 

Felkészítője: Hajdúné Mátrai Judit

Gratulálunk!

(2018.05.18.)


Tudásbajnokság megyei döntő matematikából 

Illés Zsombor 2.a -  2. helyezés

Felkészítő tanára: Hajdúné Mátrai Judit

Gratulálunk!


KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLÁK FŐVÁROSI ANGOLVERSENYE

Toman Balázs 6.a osztályos tanuló IV. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Fogl Balázs

Gratulálunk!


CSELLÓVERSENY

Kovács Hajdu-Sára 8.a osztályos tanuló a Budafok-Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola vonós tanszaki versenyén kiemelt arany helyezést ért el.

 

Felkészítő: Horti Gábor csellótanár

Gratulálunk!

 

(2018.04.23.)


Kerületi fizika csapatverseny: III. helyezés

  • Hildebrand Brúnó 8.a
  • Csabay Bálint 8.a

Felkészítő tanár: Gáspár Edit

Gratulálunk!

 

(2018.04.21.)


Budapesti Általános Iskolák Matematikaversenye kerületi fordulóján a 7. évfolyamon:

 

Szabó Eszter (7.a) I. helyezett  felkészítő tanára: Bach Hajnalka

(2018.04.18.)


FOX KIDS ORSZÁGOS ANGOL NYELVI VERSENY

A "Kittens" kategóriában (3-4. évfolyam) KOVÁCH GERGELY 4.a osztályos tanuló az előkelő IV. helyen végzett.

Felkészítő tanára: Hesz Viktória

Gratulálunk!


Illés Zsombor 2.a osztályos tanulónk

 

a Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntőjében 10. helyezést ért el.

 

Felkészítő tanára: Hajdúné Mátrai Judit

 

Gratulálunk!

(2018.04.04.)


Illés Zsombor 2.a osztályos tanulónk

 

a Nyelvész Országos Anyanyelvi Tanulmányi Verseny megyei fordulóján III. helyezést szerzett.

 

Felkészítő tanára: Hajdúné Mátrai Judit

(2018.04.04.)


A kerületi angol nyelvi verseny 5-6. évfolyamán díjazott tanulóink:

Emelt óraszámú képzés:

III. hely: Szmilkó Marcell 6.b

V. hely: Lakatos Nina 6.b

Alap óraszámú képzés:

V. hely: Juhász Eszter 6.b

VI. hely: Horváth-Szamosfalvi Csenge 6.b

Felkészítő tanáruk: Suba Marianna

Gratulálunk!


Aranykönyv kerületi szövegértési verseny III. helyezettje:

 

Illés Zsombor 2.a

Felkészítő tanára: Hajdúné Mátrai Judit

Gratulálunk!

(2018.03.17.)

 


 

Kovács-Hajdu Sára a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási Verseny fővárosi fordulóján 22 versenyző közül 5. helyet ért el.

Felkészítő tanára: Huber Gabriella.

Gratulálunk!

(2018.03.10.)

 


 

Budapesti Általános Iskolák Matematikaversenyének kerületi fordulóján:

5. évfolyamon: Rafael Zsuzsanna (5. a) I. helyezett lett  (Felkészítő tanára: Bach Hajnalka)

 

6. évfolyamon: Toman Balázs (6.a) I. helyezett lett (Felkészítő tanára: Bach Hajnalka)

 

Gratulálunk!

(2018.03.09.)

 


Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulójában a következő kiváló egyéni eredmények születtek:

Illés Zsombor  (2.a)  II. helyezett lett (Felkészítő tanára: Hajdúné Mátrai  Judit),
 

Hunyadi Csenger (7.b)  XIII. helyezett lett (Felkészítő tanára: Szászné Gróf Gabriella)
 

Szabó Eszter (7.a)  XIV. helyezett lett (Felkészítő tanára: Bach Hajnalka)
 

Szabó Anna (7.a)  XXVIII. helyezett lett (Felkészítő tanára: Bach Hajnalka)
 

Illés Csanád (4.a) XXI. helyezett lett (Felkészítő tanára:Rostássi Ildikó)

Gratulálunk!

 

(2018.03.09.)


Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulójában

a 7. évfolyamon csapatunk III. helyezett lett.
 

Hunyadi Csenger (7.b)  
 

Szabó Eszter (7.a)  
 

Szabó Anna (7.a) 

(Felkészítő tanárok: Szászné Gróf Gabriella és Bach Hajnalka )

Gratulálunk!
(2018.03.09.)

 

Ézsiás Hajnal és Ézsiás Csillag képviselte iskolánkat a kerületi Romhányi szavalóversenyen!

Hajnal 3., Csillag pedig 1. helyezést ért el!

Gratulálunk!

(2018.03.07.)

 


Hevesy György Kémiaverseny / kerületi forduló

7. évfolyam:

          I. hely      Szabó Eszter 7.a

          II. hely     Pintér Gergely 7.a

          III. hely    Pintér Sára 7.a

8. évfolyam:

          II. hely     Kovács Hajdu Sára 8.a

 

Felkészítőjük: Bach Hajnalka

Gratulálunk!

 

 

 

(2018.03.01.)

 


 

 

Ézsiás Csillag a kerületi vers- és prózamondó versenyen 2. helyezést ért el.

Felkészítő tanár: Hanzelik Éva

Gratulálunk!

 

(2018.02.25.)

 


 

(2017.12.01.)


 

(2017.11.24.)

 


 

 

 

 

 (2017.11.21.)


 

 

(2017.11.20.)


 

 

Gratulálunk!

(2017.11.06.)