Az elektronikus napló (pedagógusoknak) és az e-Ellenőrzőkönyv (szülőknek) belépési felülete ITT érhető el.

Mi is az E-napló?
Az Iskolai Adminisztrációs Rendszer egy elektronikus napló alkalmazás, amely segít az órák követésében, a hiányzások nyilvántartásában, az órarendek áttekintésében, valamint a titkárság és a vezetőség felé is adatokat, statisztikákat szolgáltat, kezeli a tanulók személyes adatait. Céljaink közé tartozik a tanár-diák és tanár-szülő kommunikáció gördülékenyebbé tétele és a különbözö iskolai adminisztrációs feladatok egységesítése. Használatához mindössze egy hálózati kapcsolattal ellátott számítógép kell. (Bővebben az e-naplóról)